taksim fasıl, beyzade fasıl, oryantal show, beyoğlu fasıl, dj show

Beyzade Fasıl

Beyzade Fasıl

Beyzade Fasıl Restaurant Taksim İstiklal caddesin de uzun süredir Fasıl, Canlı TSM (Türk Sanat Müziği), Oryantal, show, DJ eşliğinde pop müzik ile akşam saat 20:00 dan gece 02:00 ye kadar fiks menü sınırsız eğlence sloganıyla siz müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Beyzade Fasıl; Eski Meyhane kültürünü Yeni nesil eğlence ile birleştirerek iki kuşağa hitap eden eğlence ve eşsiz lezzetleri bir arada sunarak kulaklara müzik, damaklara lezzet ziyafeti ve şöleni sunmaktayız.

Taksim Fasıl ve Beyoğlu eğlnce denildiğinde beyoğlunun eğlence söktöründeki ilk isim olarak Beyzade Fasıl'ın akla gelmesinde en büyük faktör 30 yıllık geçmiş ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda sonsuza denk hizmet aşkımızdandır.

Taksimde Oryantal: Taksim ve istiklal caddesinde tam 30 yıldır meyhanenin olmazsa olmazıoryantal show u kesintisiz bir şekilde sunan yine beyzade fasıldır, bu gün gündemde olan bir çok oryantalin sahne aldığı dansöz ve oryantal show un tek adresi her zaman olduğu gibi yine beyzade fasıldır.

Beyoğlu fasıl, Taksim fası, Oryantal show = beyzade fasıl olmaya devam ediyoruz.

Rezervasyon:  0532 164 43 57 


Fasıl | Canlı Müzik Doyasıya Eğlence, Canlı Fasıl Grubumuz, Mükemmel Ses Sanatçılarımız ve Fasıl Eğlencelerinin O Eşsiz Damak Lezzetleri Sizlerle Buluşuyor. Özel Programı İle Beyzade Fasıl